ייצוג חייבים בהוצאה לפועל

הסתבכתם בחובות? מתמודדים עם תיקי הוצל"פ? הוטלו עליכם עיקולים? אתם לא לבד! אנחנו ב- בצלאל כהן, משרד עורך דין כאן בשבילכם!

בצלאל כהן- משרד עורך דין, עוסק ומתמחה במתן שירותי סיוע, ייעוץ וייצוג חייבים בתיק הוצאה לפועל. שירותי המשרד מותאמים באופן פרטני לכל תיק הוצאה לפועל עימו אתם נדרשים להתמודד, וכל זאת במטרה למזער את הנזקים הכלכליים הנלווים לעצם קיומו של התיק ולאפשר לכל חייב/ת להגיע לתוצאות היעילות ביותר בעבורו.

במסגרת השירות המשפטי הניתן על ידי עו"ד בצלאל כהן, מוצע לכל חייב/ת, מערך שירות משפטי מורחב המבוסס על כל ההגנות הניתנות מתוקף הוקרות החוק ובאמצעות התווית אסטרטגיה משפטית נכונה ויצירתית. במסגרת השירות אנו פועלים בין היתר ל:

  • ביטול עיקולים מכל סוג, לרבות, עיקולי חשבונות בנק, עיקולי משכורת, עיקולי מטלטלין וכו.
  • ביטול הגבלות מכל סוג, לרבות, ביטול עיכוב יציאה מהארץ, ביטול הגבלות על רישיון נהיגה וכו
  • עיכוב הליכי הוצאה לפועל
  • מחיקה וסגירת תיקי הוצל"פ
  • הקטנת צו חיוב במזונות
  • איחוד תיקים

ופעולות נוספות העומדות לרשותנו בהתאם למורכבות תיק ההוצל"פ העומד כנגד החייב/ת.

מתחייבים לפעילות מהירה, יעילה ונחושה! 

כמשרד הדוגל במתן שירות אישי לכל אחד ואחת מלקוחותינו, אנחנו ב-בצלאל כהן – משרד עורך דין, מתחייבים לפעול גם עבורכם ביעילות, מהירות ונחישות, וכל זאת על מנת למזער נזקים ככל הניתן ולהשיג בעוברכם את התוצאה היעילה והבטוחה ביותר.

לאורך שנות פעילותינו, ליווינו מאות תיקי חייבים בכל סדר גודל אפשרי, ובכל אחד מהם פעלנו בכל דרך משפטית אפשרית על מנת לאפשר לכל חייב/ת לצאת לדרך חדשה.

חשוב לדעת: השירותים המשפטיים המוצעים על ידינו מיועדים גם לישראלים המתגוררים בחו"ל ואינם יכולים להגיע לביקור בישראל לנוכח קיומו של תיק הוצאה לפעול בעניינם.

נפתח כנגדכם תיק הוצל"פ? אנחנו כאן בשבילכם, חייגו עכשיו: 073-752-0747